Neler Yapıyoruz ?

GBCharge, şarj noktalarının ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunar. Kurulacak uygun şarj ünitelerinin ve miktarlarının belirlenmesi, hizmet noktası tipinin ve elektrik altyapısının değerlendirilmesini gerektirir. Spesifik kullanım gerekliliklerini dikkate alarak doğru şarj ünitelerini kuruyor ve kullanıcı dostu akıllı platformumuz ile şarj hizmetinin sürekliliğini sağlıyoruz.

Geri Dönüştürülebilir veya Yeniden Kullanılabilir Piller

Elektrikli araçlar hava kalitesini artırmaya yardımcı olur. Eksi egzoz borusu, EV'ler hareket halindeyken karbondioksit salmaz.

İklimi Kurtarmaya Yardım Edin

Elektrikli araçlar iklim korumasına yardımcı olur. Aslında, EV'ler benzin veya dizel yakıt kullanan araçlara kıyasla daha küçük karbon ayak izlerine sahiptir.

Gürültü Kirliliğini Azaltın

Bu EV'ler, gürültü kirliliğini bir şekilde etkisiz hale getirme kapasitesine sahiptir. Elektrikli aracın gürültüsüzlüğü, gürültü seviyelerini azaltır.

Çevre Dostu Malzemeler

Araba üreticileri, çevre üzerinde daha az olumsuz etkisi olan üniteler üretmeye çalışırlar. Bu şirketler daha az su ve enerji kullanarak geri dönüştürülmüş hammaddeler ararlar.

İklimi Kurtarmaya Yardım Edin

Elektrikli otomobiller geleceği şekillendirmede nasıl bir rol oynuyor? İnsanların daha yeşil araçlara ihtiyacı var mı? Bisiklete binmek ve diğer yeşil ulaşımın yanı sıra, elektrikli otomobillere binmek, enerji depolamada da yenilikleri teşvik edebilir.

Araç Sahipleri İçin Yeni Bir Opsiyon

Araç sahiplerinin akıllı bir seçim yapması gerekiyor. Bir EV'ye sahip olmanın faydalarını ve ilgili maliyetleri göz önünde bulundurmalısınız.

DÜNYADAKİ ŞARJ İSTASYONLARI

Her geçen gün daha yeşil bir dünyaya..

Bizimle İletişime Geçin !

Her gün eklenen yeni servis noktaları ile şarj ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.
Üyelerimize üstün hizmet kalitesi ile şarj deneyimi sunuyoruz.

İLETİŞİM